Sanal Pos Chain

Türkiye'nin ilk ve tek sanal pos firmaları karşılaştırma platformuyuz. Ayrıca anlaşmalı pos firmalarından en özel komisyon oranlarını bizimle alabilirsiniz.

Image

EN UYGUN KOMİSYON

Sanal Pos Chain ile e-ticaret sitesine sanal pos kurmak isteyen şahıs ve firmalar kazanıyor..

Sanal Pos Chain olarak ilk amacımız, Türkiye'de e-ticaret sektörüne giriş yapan firmalar veya sanal pos arayışında olan firma ve şahıslar için kullanabilecekleri en iyi sanal pos firmaları ve bunların komisyon ve ödemeler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır. Ayrıca sanal pos firmalarının Sanal Pos Chain ile anlaşmalı komisyon oranları ile sanalposchain.com.tr üzerinden sanal pos başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye'de E-Ticaret sektörü ve internetten gelir kazanmanın her geçen gün yaygınlaşarak arttığı görülmekte. Bu yüzden yeni açılan e-ticaret siteleri ve app'ler için, amaca uygun en iyi ve en düşük komisyonlu ödeme alma sistemleri yani sanal pos için en hızlı kurulum Sanal Pos Chain ile mümkün!

Sanal Pos Chain diğer en önemli amaçlarından biri de, anlaşmalı sanal pos firmalarına sanalposchain.com.tr üzerinden sanal pos başvurusu yapan firma sahibi veya şahıslar için özel komisyon oranları sunmaktır. Sanal Pos Chain üzerinden en uygun komisyon oranlarını alacağınızdan şüpheniz olmasın.